O mnie

Trafiliście pod właściwy adres! W Waszych zdjęciach ślubnych zamieszka artystyczna dusza, gdyż fotograf która je wykona jest pasjonatką sztuki w szerokim zakresie, a także zawodowym muzykiem. Doskonale łączę ducha muzyki z fotografią, utrwalając na zdjęciach najpiękniejsze emocje i uczucia. Przepięknie zatrzymuję w moich kadrach świat i ludzi dodając im kolorytu, który również znajdziecie w mojej fotografii czarno-białej. Podczas ślubnych reportaży i sesji plenerowych czuję się jak ryba w wodzie, lubię też pracować z modelami w atelier. Jestem niepoprawną optymistką, dla której niemożliwe nie istnieje. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty!

Nasz Zespół

EWA

FOTOGRAF

Absolwentka Studium Fotografii Politechniki Krakowskiej, ale także wielu kursów specjalistycznych w zakresie fotografii noworodkowej, dziecięcej, portretowej, itp. Posiada Certyfikat Komisji ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego Archidiecezji Krakowskiej z fotografowania celebracji liturgicznych w kościele.

SZYMON

SPECJALISTA TECHNICZNY / 2 FOTOGRAF

Informatyk, dźwiękowiec, fotograf, jednym słowem superman od kabelków. Kocha eksperymentować i zawsze ma pomysł na jakieś techniczne ulepszenie. Czuwa również nad sprawnym działaniem Studia Fotograficznego Gilove'ych Fotografii, tak aby nie zdarzały się niespodziewane niespodzianki, a Klienci zawsze byli zadowoleni.

Dlaczego my?

Sprawdzony sprzęt

Pracujemy na sprawdzonym, profesjonalnym sprzęcie renomowanych marek. Zarówno sprzęt fotograficzny, jak i wyposażenie naszego studia fotograficznego gwarantują wysoką jakość wykonanych zdjęć.

15 lat doświadczenia

Przeszło 15 lat naszego doświadczenia w branży ślubnej, gwarantuje wysoką jakość oraz profesjonalizm przy realizowanych przez nas zleceniach. Zawsze jesteśmy solidnie przygotowani do pracy.

Profesjonalna obróbka

Każde nasze zlecenie cechuje się profesjonalną obróbka cyfrową zdjęć. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz kreatywności i wyczuciu zapewnimy Państwu doskonały materiał zdjęciowy.

Nasze atelier fotograficzne

ul. Jaśminowa 18, 31-432 Kraków