• Fotografia ciążowa i kobieca

  Zapraszam wszystkie Panie do uczestnictwa w moich sesjach fotograficznych.

 • Fotografia ślubna

  Witajcie w moich skromnych progach GiLovej Fotografi. To tutaj zatrzymam w kadrze Wasze Najpiękniejsze Chwile. Moment, w którym powiecie sobie TAK na całe życie. A dzięki moim fotografiom, będziecie mogli przeżywać tą najcudowniejszą Chwilę każdego dnia.

 • Fotografia noworodkowa

  A kiedy Wasze maleństwo już przyjdzie na świat, warto zaglądnąć do nas, aby zrobić mu piękne zdjęcia.

 • Fotografia dziecięca i rodzinna

  Wasz maluszek ciągle rośnie, dlatego warto uwiecznić na fotografiach jego rozwój oraz jak się zmienia.

 • Portret

  Zapraszam do naszego atelier fotograficznego na piękne sesje portretowe dla każdego, zarówno indywidualne jak i rodzinne.

Scroll to Content

WYBRANE Z GALERII

O MNIE

 
Trafiliście pod właściwy adres! W Waszych zdjęciach ślubnych zamieszka artystyczna dusza, gdyż fotograf która je wykona jest pasjonatką sztuki w szerokim zakresie, a także zawodowym muzykiem.

Doskonale łączę ducha muzyki z fotografią, utrwalając na zdjęciach najpiękniejsze emocje i uczucia. Przepięknie zatrzymuję w moich kadrach świat i ludzi dodając im kolorytu, który również znajdziecie w mojej fotografii czarno-białej.


Podczas ślubnych reportaży i sesji plenerowych czuję się jak ryba w wodzie, lubię też pracować z modelami w atelier. Jestem niepoprawną optymistką, dla której niemożliwe nie istnieje.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty!

Znajdźcie nas!

Jesteśmy obecni na portalach ślubnych. Tam bez problemu możecie Państwo zapoznać się z naszymi usługami w zakresie oferty ślubnej, a także zadać nam pytania na nurtujące Was kwestie.

Na wszystkie odpowiemy!

Odtwórz wideo

NASZ ZESPÓŁ

EWA

FOTOGRAF

Absolwentka Studium Fotografii Politechniki Krakowskiej, ale także wielu kursów specjalistycznych w zakresie fotografii noworodkowej, dziecięcej, portretowej, itp. Posiada Certyfikat Komisji ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego Archidiecezji Krakowskiej z fotografowania celebracji liturgicznych w kościele.

WIĘCEJ...

SZYMON

SPECJALISTA TECHNICZNY / 2 FOTOGRAF

Informatyk, dźwiękowiec, fotograf, jednym słowem superman od kabelków. Kocha eksperymentować i zawsze ma pomysł na jakieś techniczne ulepszenie. Czuwa również nad sprawnym działaniem Studia Fotograficznego Gilove'ych Fotografii, tak aby nie zdarzały się niespodziewane niespodzianki, a Klienci zawsze byli zadowoleni.

WIĘCEJ...

Oferty

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ NA 2023 ROK

Szanowni Państwo, chcemy wyjść na przeciw wszystkim Państwa potrzebom oraz dać możliwość indywidualnego dopasowania oferty do Państwa życzeń.
Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa trzy atrakcyjne pakiety:

Pakiet Silver

sprawdź cenę
do 5 godzin
Pakiet SILVER, zawierający wszystko to co jest niezbędne, aby uwiecznić wszystkie najważniejsze elementy Państwa Wyjątkowej Ceremonii, w sposób który zapewni Państwu piękne wspomnienia.
zapytaj o cenę...
Rekomendowany

Pakiet Gold

sprawdź cenę
do godziny 1 w nocy
Dla tych z Państwa, którzy oczekują czegoś więcej, przygotowaliśmy specjalny Pakiet GOLD gwarantujący, że Wasza uroczystość zatrzymana w kadrze stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa.
zapytaj o cenę...

Pakiet Platinum

sprawdź cenę
do godziny 1 w nocy
Najwyższy z pakietów, to Pakiet PLATINUM, który zawiera bardzo szeroką gamę usług włącznie z możliwością wyboru przez Państwa indywidualnego terminu i miejsca wykonania przez fotografa Plenerowej Sesji Ślubnej.
zapytaj o cenę...

CO SŁYCHAĆ

Portret

Jakiś czas temu, miałam przyjemność zaprosić do mojego studia piękną, oraz niezwykle utalentowaną Altowiolistkę.Wielką przyjemność sprawia mi fotografowanie tych wspaniałych ulotnych chwil, kiedy przy naszych zwykłych rozmowach o codziennych sprawach, opowiadanych dowcipach oraz przy tematach ważnych i poważnych – zmieniają się…

Czytaj więcej →